piatok 28. augusta 2015

Technológia hĺbkového strojového čistenia kobercov

Hĺbkové strojové čistenie kobercov je jednou z upratovacích špecializácií upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., ktorú ako jedna z mála renomovaných firiem vykonáva so skutočne výraznou efektivitou. Svedčí o tom spokojnosť zákazníkov a stále sa zvyšujúci počet nových klientov.

Táto spoločnosť je známa svojím profesionálnym prístupom, prvotriedna kvalita je nosným pilierom jej upratovacích služieb. Vlastnými skúsenosťami preverená a zdokonalená technológia čistenia kobercov dosiahla takú úroveň, že firma sebavedome svojim klientom zdôrazňuje, že nie je na našom trhu (ani na zahraničnom, kde s úspechom tiež pôsobí) taká upratovacia spoločnosť, ktorá by dokázala koberce vyčistiť lepšie než ona ...

Aj vo svojich dávnych počiatkoch táto firma vykonávala čistenie kobercov tzv. extrakčnou metódou, ktorú mimochodom dodnes vykonáva prevažná väčšina upratovacích firiem. A práve vlastné zistenia základných nedostatkov v kvalite prevedenia touto metódou viedlo spoločnosť k rýchlemu opusteniu tejto nedokonalej technológie. Extrakčné metóda je síce relatívne lacnejšia, ale hĺbkovému strojovému čisteniu nemôže ani prinajmenšom konkurovať a každý zákazník, ktorý si touto preverenou firemnou technológiou nechal koberec vyčistiť, spoznal okamžite zásadný kvalitatívny rozdiel.

hlbkove cistenie kobercov
Technológia hĺbkového čistenia kobercov

Technológia hĺbkového strojového čistenia kobercov


Extrakčná technológia čistenia svojím jednoduchým strojovým vybavením a používaním lacných čistiacich prostriedkov nedokáže vpraviť čistiacu zložku do hĺbky štruktúry koberca, čo zákonite spôsobí nedokonalé vyčistenie a záverečným výsledkom sú špinavé a nevzhľadné fľaky na takto "vyčistenom" a navyše mokrom koberci ...

Vlastná nespokojnosť s kvalitou takto vykonávanej služby viedla upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. k veľmi rýchlemu prechodu k už spomínanej technológii strojového hĺbkového čistenia. V prvom momente sa môže klientovi zdať, že je táto technológia drahšia, ale veľmi rýchlo si spočíta, že okrem špičkovej kvality prevedenia je tu ešte druhý veľmi dôležitý aspekt, a tým je dôkladná dezinfekcia, zničenie všetkých alergénov, roztočov a zápachov. Táto efektívna a účinná metóda je naviac veľmi šetrná k celej štruktúre koberca a výrazne tak predlžuje jeho životnosť.

Výrazný úspech v tejto činnosti spôsobuje práve využitie vlastného veľmi výkonného strojového vybavenia, ktoré ako jediné dokáže preniknúť do hĺbky štruktúry kobercov, a využitie rovnako výkonných vysávačov, ktoré dokážu spoľahlivo odsať všetky - aj dlhoročné nečistoty uvoľnené použitím účinných a najkvalitnejších značkových prípravkov firmy Bosch RTS. To všetko ešte umocňujú odborne veľmi zdatní a spoľahliví vlastní zamestnanci tejto firmy.

Podrobné informácie prípadní zákazníci získajú na e-mailovej adrese: centrala@a-servislipka.sk.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára